Результати торгів та договір на закупівлю для Рівненської міської ради автомобіля за бюджетні кошти визнано недійсним. Відповідне рішення прийняв Господарський суд Рівненської області.

Суд підтримав позицію прокуратури та задовільнив позов до виконавчого комітету Рівненської міської ради та приватної фірми про визнання недійсними результатів процедури торгів та договору на закупівлю автомобіля «Volkswagen». Нагадємо, вартість якого становить 400 тис грн.

Підставою для вжиття прокуратурою заходів представницького характеру стали установлені факти порушень вимог бюджетного законодавства та Закону України «Про публічні закупівлі».

Зокрема, замовником не було дотримано встановленого законодавством порядку проведення закупівлі. Крім того, технічні характеристики автомобіля, зазначені в тендерній документації, відрізнялися від технічних характеристик предмета договору на закупівлю, що є порушенням вимог ст.ст. 35,36 зазначеного Закону України. Однак, незважаючи на наявні порушення, між сторонами було укладено договір, до якого, у подальшому внесено зміни і безпідставно збільшено вартість автомобіля.

З метою захисту державних інтересів Рівненська місцева прокуратура пред’явила до суду відповідний позов, який задоволено у повному обсязі, повідомляють у прес-службі установи.