Пожежа на вулиці Древлянській, 4 виникла у Рівному 9 квітня. Там горіло горище та дах будинку.

За вказаної адресою виїхали два чергових відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та оперативно-координаційний центр обласного управління ДСНС. Прибувши на місце виклику рятувальники встановили, що вогнем охоплено значну частину покриття та перекриття горища, шлакоблочного житлового будинку. Існувала загроза поширенню вогню на сусідній житловий будинок та господарчу будівлю.

До того ж, полум’я було такої потужності, що загрожувало перекинутися на усю площу будинку. Тому додатково до місця пожежі направили чергове відділення пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Ускладнювало гасіння надзвичайно велике пожежне навантаження. У середині горищного приміщення були будівельні матеріали та речі домашнього вжитку із легкозаймистих матеріалів.

На гасіння пожежі вогнеборці подали три водяних стволи. Вогнеборці запобігли поширенню полумя на поряд розташований будинок та будівлю.

Також бійці ДСНС з горищного приміщення врятували маленьке кошеня, яке знайшли у паперовій коробці. До гасіння пожежі було залучено 4 одиниці техніки ДСНС та 15 рятувальників.

Вогнем знищено покрівлю. Причина пожежі та розмір збитків встановлюється, повідомляють у ГУ ДСНС України в Рівненській області.