На Рівненщині підвели підсумки масштабних прибирань, що відбулись напередодні Великодня. Так, в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в області ліквідували 580 стихійних сміттєзвалищ, вивезли 5 тисяч метрів кубічних побутових відходів, висадили 23 тисячі дерев і кущів.

Як повідомили в департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, Алею зеленого майбутнього заклали у рівненському парку «Ювілейний». Від сміття та старих гілок держслужбовці звільнили Пагорб Cлави та прилеглу до нього паркову зону. Стала чистішою територія біля облдержадміністрації, навели порядок у сквері «Припляжному» та в районі школи №25.

Загалом під час проведення суботника 8 квітня впорядкували більше 565 га прибудинкових територій, 323 тисяч кубометрів газонів і квітників, встановили 7 нових дитячих майданчиків та ще 307 відремонтували.

До участі в заходах з проведення дня благоустрою задіяли 3774 колективів підприємств, організацій, установ і громадськість. У суботнику взяло участь майже 84 тисячі жителів області.