З нагоди свята Пасхи – Світлого Христового Воскресіння – архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолить низку святкових богослужінь у храмах Рівного та області.

Зокрема, у ніч з 15 на 16 квітня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, у Свято-Покровському кафедральному соборі очолить полуношницю, хресний хід, Пасхальну заутреню та Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста.

По завершенні відправ відбудеться освячення Пасхальних приношень. Початок о 23:00 год.

Ввечері 15 квітня владика Іларіон очолить Вечірню відправу у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Початок о 16.00 год. 

17 квітня у Світлий понеділок, архієпископ Іларіон очолить Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Початок богослужіння о 09.30.

18 квітня у Світлий вівторок, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершить Божественну літургію у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі (с. Будераж, Здолбунівського району). Початок богослужіння о 09.00.

21 квітня у Світлу п’ятницю Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолить Божественну літургію у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах (с. Пляшева, Радивилівського району). Початок богослужіння о 10.00.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської єпархії.