15 квітня, напередодні Великодня, на площі Незалежності в місті Рожище на Волині, встановили найбільшу в Україні великодню писанку виготовлену з дерева.

Ідея зробити дерев’яну писанку належить керівнику ГР «Мистецький форпост» Віталію Шевченку та вихованцям зразкової студії «Етюд» Рожищенського БДТ, пише “Район Рожище“.

За словами Віталія Шевченка, рожищенська писанка створена із дерева, заввишки 2 метри 50 сантиметрів, є найбільшою не тільки в Україні, а й у світі.
Проте реєструвати свій виріб в книзі рекордів України майстри не поспішають, адже на це треба чималі кошти. Краще за наявності кошти витратити на виготовлення наступних інсталяцій.

Долучилися до нанесення останніх штрихів на великодній писанці Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук та священики Василь Шняк та Дмитро Теравський.

Після встановлення виробу отець Василь освятив писанку та висловив надію, що вона радуватиме рожищан під час Великодніх свят і аж до Вознесіння та нагадуватиме світлу радість Пасхи Христової й перемоги добра над злом.