Іван Артюшок із села Любиковичі Сарненського району називає себе парапсихологом-практиком. Запевняє, без проблем може засунути руку в розплавлений свинець, пройтися по вогнищі чи навіть проколоти своє тіло наскрізь дротом. Не є для нього проблемою і вплив на події, зміна долі, навіяння кохання, зцілення від найстрашніших недуг… Свого часу чоловік брав участь у закритих дослідженнях. Зізнається, до нього приїздять навіть посадовці із проханням вплинути на результати майбутнього голосування. Про цікаві аспекти біоенергоінформаційного впливу та використання паранормальних здібностей у політиці парапсихолог розповів у розмові з журналістом.

Здібності Іван почав розвивати ще у шкільному віці, продовжив під час служби в армії. Свого часу йому, каже, йому поталанило зустріти хорошого вчителя, який і допоміг розвинути паранормальні можливості. Чоловіку навіть випала нагода взяти участь у закритих дослідженнях, щоправда, говорити про це категорично відмовляється.

«Не те, що не хочу, просто давав підписку про нерозголошення», – пояснює. Свої здібності спеціаліст постійно «підживлює»: читає літературу, цікавиться напрацюваннями авторитетних парапсихологів ну і, звісно, лабораторними дослідженнями спецслужб.

У будь-яких спецслужбах завжди є парапсихологи, що впливають на події та поведінку людей, події минулого та майбутнього. Лабораторії, де вивчають можливості дії на людську свідомість, існують по всьому світі. У Росії, наприклад, існує ціла військова частина екстрасенсів. В Україні ж ця система слабша, адже на її розвиток потрібні чималі кошти. Нині не проходять жодні міжнародні переговори, на яких не працювала б група біоенергооператорів, – розповідає Іван Артюшок. – Також парапсихологи отримують багато замовлень вплинути на виборців під передвиборчих гонок. Якщо кандидат перспективний, на нього може працювати група із 30 і більше спеціалістів. На такі потреби кандидат витрачає в середньому від 50 тисяч до 1 мільйона доларів. Аби здійснювати біоенергоінформаційний вплив, екстрасенсу не обов’язково бачитися із об’єктом, достатньо просто спрямовувати на нього свою думку. Психоенергетичний вплив при цьому проводиться на цілі регіони.

Парапсихолог розповідає, що за допомогою думки можна впливати не лише на події, а й навіяти кохання чи навпаки. Причому, запевняє, найпростіші психологічні техніки у таких справах є найрезультативнішими.

Ні для кого не секрет, що усі секретні служби світу вчать своїх агентів маніпулювати людьми саме за допомогою любовного почуття. У Радянському Союзі, наприклад, існувала ціла школа КДБ, – інформує біонерготерапевт. – Насправді, ця техніка доволі проста. Найголовніше – викликати у людини якомога більше позитивних емоцій. Також має значення вміння говорити та слухати об’єкта. Якщо комплімент правильно складений і сказаний емоційно щиро, він здатен викликати у співрозмовника достатньо сильні позитивні емоції. Правильно сформульовану похвалу треба ввести у підсвідомість, аби вона діяла безвідмовно. Цій темі, до речі, присвячено не одну наукову роботу, чимало з них і досі засекречені. Праця Дейла Кернеги «Як завоювати друзів та впливати на людей» певний час друкувалася під грифом «лише для службового користування». Що стосується проклять, то з цією темою я знайомий із практичної сторони, адже свого часу брав участь у дослідженнях негативного біоенергоінформаційного впливу. Негативна дія може проводитися як цілеспрямовано, так і не свідомо. Серед далеких родичів, знайомих або колег завжди знайдеться заздрісник і його негативні думки про вас потихеньку роблять свою справу. Ще в гітлерівській Німеччині “чорний” відділ другого управління Аненербе випробовував магічні, логічні, та інші високоефективні окультні психоенерготехнології, аби використовувати їх як зброю. На сучасному етапі розвитку науки (особливо квантової фізики) ця проблема починає набирати загрозливих форм. Напрацьовані спеціальні генератори полів, ідентичних біополю людини, які дозволяють на відстані впливати на поведінку людей, так і тварин. Впливати ж на чужу свідомість може навчитися будь-хто. От тільки в одних кінцевий результат буде кращим, а в інших – слабшим. Це як у спорті: тренований штангіст може за раз принести вагу 200 кілограм, а звичайний чоловік носитиме її 20 декілька разів. Людські надможливості насправді безмежні, треба лише навчитися розвивати їх та постійно підтримувати у «тонусі».

Так, тренуючи свої надздібності, Іван Артюшок навчився робити справді неймовірні речі. Для нього не є про проблемою пройтися босоніж по вогнищі, засунути руку в розплавлений свинець або проколоти власне тіло наскрізь. Запевняє, виконуючи такі трюки, зовсім не відчуває болю. Ця здатність, каже, ні що інше, як результат розкриття таємниць власної підсвідомості.

Щоправда, до подібних фокусів чоловік вдається лише у стані глибокого трансу. Таким чином, каже, він загартовує власну волю та керує можливостями свого організму.

Марія МАРТИНЮК