Добудувати Рівненську класичну гімназію “Престиж” просили у Рівному. За кілька днів петиція щодо цього на сайті міськради набрала необхідних 300 підписів. Тепер відповідь за міськими чиновниками.

Автор петиції Олена Пінчук зазначає, що у гімназії навчається майже 600 школярів, а це вдвічі перевищує кількість дітей на яку розраховане приміщення навчального закладу.

Гімназія функціонує в приміщенні колишнього дитячого садка, яке розраховане на 250 дітей дошкільного віку. В 2007 році розпочалася добудова навчального закладу, збудували частину нового корпусу і роботи зупинили. Спочатку через нестачу коштів, потім через будівництво інших об’єктів. Вже 10 років нове приміщення гімназії стоїть недобудоване, а її учні навчаються у пристосованому приміщенні, що не відповідає правилам і нормам влаштування загальноосвітніх навчальних закладів. Ще в 2011 році, фахівці СЕС наголошували на необхідності терміново подбати про виділення коштів на добудову навчального закладу через переповненість. У 2017 році було внесено зміни до проектно-кошторисної документації, на що з бюджету було виділено майже 400 тис. грн. Є всі необхідні передумови для відновлення будівництва і, за умови фінансування, вже через півтора року діти зможуть сісти за парти у новому приміщенні, – аргументує рівнянка.

Відтак, у петиції вимагали внести зміни до бюджету Рівного на 2017 рік, передбачити кошти на добудову РКГ «Престиж» і, відразу після отримання експертної оцінки проекту, вже в другому півріччі 2017 року розпочати будівельні роботи.

Отож, вже найблидчим часом відповідь на петицію мають опублікувати на сайті міськради.