Провести експертну оцінку та обстеження недобуду на вулиці Коновальця,16 у Рівному та виділити кошти на охорону будівлі – просять мешканці мікрорайону Північний. З такою ініціативою рівненські мами прийшли на засідання бюджетної комісії.

Кажуть, що вони з грудня минулого року відстоють облаштування дитсадка на місці недобуду, що на вулиці Коновальця, 16 та будуть боротися за цю ідею до кінця. Мовляв, адже нині місць у дитсадках катастрофічно не вистачає.

Як розповіла мешканка мікрорайону “Північний” Олена Бобровська, зараз біля недобуду валяються шприци та часто буває підозрілий контингент. Тому просять виділити кошти на охорону приміщення, інакше поки чиновники щось вирішать – вже не буде де облаштовувати дитсадок.

– Також є розмови, що тут хочуть зробити приватний дитсадок. Ми ж проти, бо не кожна сім’я може собі дозволити віддати дитину в платний заклад, – каже жінка.

У свою чергу депутати-члени бюджетної комісії підтримали ініціативу мешканців, що дитсадок має бути комунальним, а не приватним.

За словами голови бюджетної комісії Олега Карпяка, питання щодо проведення експертної оцінки будівлі на Коновальця, 16 розглянуть перед розподілом коштів від перевиконання бюджету.

– У травні має бути наступний перерозподіл коштів і тоді ми виділимо гроші з бюджету міста на проведення експертної оцінки будівлі. Думаю, це коштуватиме в межах 100 тисяч гривень. А вже, коли будуть результати еспертизи, можна говорити про подальші дії. Але те, що дитсадок потрібен мешканцям мікрорайону – це факт, – додав він.

Не лише на Північному, а й в інших куточках міста не вистачає місць у дошкільних закладах, нагадують депутати. Тому також підніматимуть питання щодо облаштування дитсадка на Дубенській і в районі Басового Кута. Та поки що все впирається в кошти.