Дубенський міськрайонний суд Рівненської області підтримав позицію місцевої прокуратури і, розглянувши обвинувальний акт та угоду про визнання винуватості, визнав жителя району винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190 (заволодіння чужим майном шляхом обману), ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документа).

Доведено, що чоловік подав до Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації завідомо підроблений документ – декларацію про доходи і витрати осіб, що звернулися за призначення житлової субсидії, який містив неправдиві відомості про придбане майно. А саме: в документі умисно не було зазначено відомості про купівлю його дружиною за відповідний період автомобіля вартістю близько 80 тис грн.

За наслідками таких дій дубенчанину незаконно призначено та виплачено за рахунок коштів бюджету житлову субсидію на загальну суму понад 20 тис грн.

Ще у ході досудового розслідування підозрюваний свою вину визнав, добровільно і в повному обсязі відшкодував завдану шкоду шляхом повернення у дохід держави усіх одержаних раніше коштів.

Згідно із вироком суду, чоловіку призначено покарання в межах санкції інкримінованих статей у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Вирок законної сили ще не набрав, повідомляють у прес-службі прокуратури.