Чоловіки 24 квітня, близько 18 години, зрізали два дуби та вже один завантажили одну на підводу, коли нагодилися поліцейські. Деревину вилучили, а чоловіки відповідатимуть перед Законом.

44-річний житель села Богдашів помітив незаконні дії невідомих, які поблизу залізничної колії вирубували ліс та одразу повідомив до поліції.

Слідчо-оперативна група, яка негайно прибула на місце пригоди з’ясувала, що двоє мешканців села Богдашів зрізали два дерева породи дуб. Одну з них розпиляли та повантажили на гужову підводу, інша — лежала неподалік.

«За фактом незаконної порубки дерев відомості внесені до Єдиного реєструдосудових розслідувань за статтею 246 Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса. — Поліцейські встановлюватимуть суму завданих державі матеріальних збитків».

Деревину та бензопилу правоохоронці з місця події вилучили та помістили на територію Здолбунівського відділення поліції.

Правоохоронці звертаються до усіх громадян, у разі виявлення будь-яких злочинних дій повідомляти до поліції, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.