Хімічний гігант області “Рівнеазот”, який із 7 березня припинив випускати мінеральні добрива через відключення від газу, знову готується до запуску. Щоправда, коли  підприємтсво зможе відновити свою роботу поки що питання риторичне…

І можливо це лише за умови якщо буде рішення про відновлення газопостачання на підприємство, або ж вирішаться питання щодо запровадження мита на аміачну селітру, карбамід, вироблені в Росії.

Наразі, як повідомляють у прес-службі “OSTCHEM”, завод готується до запуску. Щоправда, жоден цех не працює, натомість працівники виконують планові роботи з підготовки виробництва до повноцінного функціонування.

Тим часом, як стало відомо з власних джерел, на роботу ходять не всі працівники підприємства, частина з них перебуває на так званих “канікулах”, допоки для них “немає роботи”. Має це і свої фінансові наслідки, адже зарплату отримують не в повному обсязі. Щоправда, в прес-службі цього не коментують.

Нагадаємо, керівництво “Рівнеазоту” вважає, що вентель газу перекрили через політичні ігри. Відбувається це вже не вперше.