Уперше в історії незалежної України рівненські юнаки-спідвеїсти поїдуть на Чемпіонат Світу зі спідвею. Про це повідомив очільник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» на прес-конференції присвяченій старту сезону 2017 року.

– Ми плануємо купити мотоцикл з об’ємом 250 куб см, на якому і будуть виступати на спортсмени на Чемпіонаті Світу. Поки розглядаємо кандидатури, хто б міг достойно представити нас на турнірі, – прокоментував Сергій Головня сайту “Все про спорт“.

Маємо надію, що все зійдеться якнайкращим чином і наші спортсмени чи спортсмен таки поїде та достойно виступить на міжнародних змаганнях найвищого рівня.

Читайте також: Гонщики з Аргентини, повернення Віктора Трофимова та шоу парашутистів: у Рівному стартує новий спідвейний сезон

Серед кандидатур, які можуть поїхати на Чемпіонат Світу є Марко Левішин (на фото), Денис Присяжнюк та Назар Ткачук. Можливі і інші спортсмени, імена котрих поки не розголошуються.

Чемпіонат Світу зі спідвею серед юнаків відбудеться у Празі, столиці Чехії 29-31 серпня цього року.

Нагадаємо, що завтра 2 травня 2017 р. рівненський Мототрек прийматиме Міжнародні змагання серед пар на “Приз Відкриття Сезону”. Початок о 16.00.