Рівненський священик повернувся із чергової поїздки в зону АТО. Так, настоятель Свято-Преображенської парафії с. Олександрія Рівненського району прот. Сергій Лучанін в якості волонтера й капелана впродовж 5 днів провідував українських військових на передовій.

Цього разу напрямок руху лежав до нульових позицій Українських захисників, які дислокуються по периметру т.зв. «Світлодарської Дуги» та знаходяться на відстані 7-10 км від окупованих Горлівки та Дебальцевого.

З молитвою «За Україну в час нашестя чужинців», яка з благословення Святійшого Патріарха Філарета звершується у всіх храмах УПЦ КП, молебнами та пасхальними смаколиками, були провідані бійці передових позицій. Були також відвідані поранені воїни у військових госпіталях Часового Яру та Сєвєродонецька.

Впродовж цих п’яти днів по цих українських позиціях вівся мінометний обстріл збоку ворожих бойових позицій під назвами «Адідас», «Ростов», «Тула», «Кодло», що знаходяться на відстані 1-2 км від позицій українських захисників. З Божою допомогою вдалося відвантажити продовольчу допомогу зібрану та виготовлену прихожанами Свято-Преображенської парафії с. Олександрія, повідомляють у прес-службі Рівненської єпархії.