Рівняни можуть подавати податкову звітность в електронному вигляді.

Та варто зважати, що відповідно до норм чинного законодавства, спосіб подання звітності засобами електронного зв’язку передбачає дотримання умов щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб. Простіше кажучи, щоб відправити електронний документ поштою, необхідно йому надати такої ж юридичної сили, як і звичайному – паперовому.

Для цього його потрібно підписати електронним цифровим підписом. Адже відповідно до Закону України «Про електронний документ і електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис», підписаний ЕЦП електронний документ має всі необхідні реквізити юридично значимого паперового документа і не потребує підтвердження.

Кожен платник податків може взяти електронний цифровий підпис (ЕЦП) безкоштовно. Даний електронний підпис підходить як для податкових декларацій (звітів), так і для ЄСВ (єдиний соціальний внесок).

В електронній формі платники податків можуть подавати звітність у режимі реального часу (on-line) через електронний сервіс, повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області.