Припинення у судовому порядку незаконного використання майна Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, вартістю понад 460 тисяч гривень, ініціювала прокуратура.

Йдеться про частину приміщення навчального закладу, площею 212 кв м. Її відділення Фонду державного майна України в Рівненській області у порушенні вимог законодавства передало в оренду одному із товариств з обмеженою відповідальністю для цілей, пов’язаних із ремонтом та обробкою металевих виробів.

Судом першої інстанції у задоволенні позовних вимог прокуратури щодо розірвання між сторонами договору оренди та повернення приміщення навчальному закладу було відмовлено. Однак з таким судовим рішенням не погодилися та оскаржили його в апеляційному порядку.

У результаті розгляду скарги прокуратури області Рівненський апеляційний господарський суд визнав обґрунтованою її позицію в тому, що приміщення використовувалося усупереч вимогам статті 63 Закону України «Про освіту» не за призначенням, тобто не для навчально-виховного процесу чи в освітніх цілях. А тому 3 травня постановив скасувати незаконне рішення суду першої інстанції, визнати недійним договір оренди даного приміщення і повернути його навчальному закладу, повідомляє прес-служба прокуратури області.