Трьох жителів Корецького району судитимуть за злочини, пов’язані з проникненням у будинки та викраденням з них майна. Відповідний обвинувальний акт скерував до суду Корецький відділ Здолбунівської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом листопада-грудня 2016 року чоловіки здійснювали квартирні крадіжки. Доведено, що відбувалося це в темну пору доби. Злодії діяли з корисливих мотивів, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, а також те, що вони посягають на чуже майно та не мають права розпоряджатися ним.

Також встановлено, що вони проникали до домоволодінь, шляхом пошкодження вікон, а також відбиття навісних замків. Викраденим розпорядилися на власний розсуд. Доведено участь зловмисників у 6 таких випадках.

У результаті зазначених дій потерпілим завдано шкоди майнового характеру на загальну суму більше ніж 30 тисяч гривень.

Всі протиправні дії обвинувачених кваліфіковані як таємні викрадення чужого майна (крадіжки), поєднані з проникненням у житло, інше приміщення, вчинені групою осіб, тобто як кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст.185 КК України. Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до шести років

Тепер долю спільників визначить суд, повідомляють у прокуратурі.