Поліція почала розслідування за нанесення легких тілесних ушкоджень.

Чоловік силою взявся виховувати школяра на Рівненщині, бо вирішив, що 12-річний хлопчик образив його малого сина. Про це йшлося у сюжеті ТСН вчора о19.30.

12-річний Богдан показує садна та рани, які залишилися після зустрічі з чоловіком, який мешкає на сусідній вулиці. А ще – розбитий телефон, який подарувала бабуся напередодні його дня народження. Все сталося кілька днів тому біля школи, де він грався з однокласницею.

“Камінчиком просто легенько пасували один одному. Далі я трохи сильніше його штовхнув і вона не зловила і полетіло одному хлопчику, десь клас другий, в ногу влучило. Але він був у такому взутті, що, мабуть, не відчув”, – розповідає школяр Богдан Карлюк.

Богдан каже, що одразу підійшов вибачитись і запитав, чи все добре. Хлопчик запевнив, що все гаразд. Та вже згодом, розповідає, прибіг його батько і без жодного слова кинувся з кулаками. Це було на очах однолітків. Коли рідня Богдана пішла з’ясовувати, за що його били, у відповідь, кажуть, почули лайку.

Підлітка ще мають додатково оглянути медики. Хлопець скаржиться на запаморочення, сонливість та головний біль. Нападник свою позицію висловлювати відмовляється.

У поліції почали розслідування за нанесення легких тілесних ушкоджень.

“Зловмиснику за скоєне загрожує штраф у розмірі до 50 неоподаткованих мінімумів.громадські роботи до 200 годин, або виправні роботи до 1 року”, – каже речниця ГУ Нацполіції в Рівненській області Ольга Олійник.

Кримінальний кодекс передбачає однакове покарання за побиття дорослого і дитини. Тож юристи радять рідним хлопчика з окремим позовом йти до суду.

“Коли дитина буде визнана потерпілою, звернутися до суду із цивільним позовом про стягнення матеріальної і моральної шкоди”, – каже правознавець Ліана Диновська.

Хлопчик після розлучення батьків живе з татом і бабусею. Чи підуть до суду, вони ще не вирішили.