Рівненські гімнастки клубу “Золота осінь” повернулися з тріумфом із міжнародного турніру “Danubia-Bratislava Cup”. Змагання проходили в столиці Словаччини – Братиславі.

Вісім рівнянок на килимі змагалися проти гімнасток із 14 країн. Всього жза перемоги змагалося більше 300 юних спортсменок, які представляли 50 команд.

В нелегкій конкуренції наші дівчата таки повернулися з в’язкою нагород. Так, у вправах без предметів Аліса Тараторкіна та Анна Тубова завоювали золото. Срібло виграла Остапчук Поліна. Яна Бенчук зупинилася на 5 місці, пише “Все про спорт“.

Анна Шевцова у підсумку виграла одразу три бронзи – у багатоборстві, у вправі з обручем та у виступі без предмета.

Неймовірним, по інакшому і не назвеш результат Анастасії Охмак. Вона здобула 4 золотих нагороди – у багатоборстві, у вправі з м’ячем, у вправі з обручем та у вправі із булавами.

Нажаль, без медалей залишилися Богдана Мельний, у неї 6 місце та Олександра Вихристюк, вона 10-та.

– Ми не очікували такого результату. Приємно здивовані та дуже задоволені. Якщо проаналізувати, то це є закономірним підсумком копіткої праці та системної роботи з дітьми. Хочу подякувати всім, за те що виклались по максимуму і показали на що ми здатні, – розповіла керівник СК “Золота осінь” Марина Болба.

Готували до змагань спортсменок тренери Юлія Руда, Марина Болба, Дарія Орловська та Юлія Шепелюк.