Відкриття Міжнародного мистецького проекту «Шляхами наших перемог» відбулося у Рівному.

Автором події є художник Тарас Більчук, роботи якого представлені у музеях і приватних колекціях багатьох країн світу. Започаткований проект у 2008 році та проходить щороку в різних куточках України.

Загалом під час мистецької події експонуватиметься колекція із 30 творів живопису, скульптури, графіки та декоративно-прикладного мистецтва. Їхніми авторами є українські, хорватські та білоруські митці.

– Основною темою робіт є національна-визвольна боротьба українців, у тому числі й сучасна. Проте цього року проект має благодійний акцент. Адже усі кошти, що будуть зібрані під час заходу, передадуть на підтримку родини військового-зв’язківця Анатолія Лебедя. Він загинув під час проведення АТО. Сьогодні ця сім’я потребує уваги та підтримки. Адже у ній залишилося двоє неповнолітніх дітей та онкохвора дружина, – розповів Тарас Більчук.

В експозиції представлені мистецькі твори львів’ян Ігоря Гавришкевича, Ігоря Мікули, Анатолія Слободяна та Ігоря Бадяка, киян Анатолія Паньковика, Наталії Макарчук та Анни Звягінцевої, херсонця Анатолія Кичинського та рівненської художниці Оксани Вініл.

Серед експонатів також представлені роботи Станіслава Нініка із Хорватії та Євгенії Ринг із Білорусі.

Окрім того, на мистецькій події відбулася презентація збірки рівненської письменниці Ірини Мельник «Вікна. Книга перша», яка цьогоріч стала кращою книгою в області у номінації «Краще видання для юнацтва та молоді 2017».

Виставка діятиме у Рівненському міському будинку культури до 21 травня.