Новий проект, який, покликаний додати нових знань, навиків, натхнення та успіху – Клуб “Продавай Красиво” створили в Рівному.

Клуб “Продавай Красиво” – це об’єднання людей, які прагнуть ділитися власним досвідом у сфері продажів та розвиватися далі.  Це люди, орієнтовані на результат, з активною життєвою позицією, які ставлять і досягають своїх цілей, для яких проблеми – це нові виклики і завдання, виконавши які, стаєш сильнішим та успішнішим.
Це люди, які не очікують нових можливостей, а кожного дня створюють їх самі для себе. Це люди, у яких “колесо життя”, тобто всі життєво важливі сфери розвиваються гармонійно. Це люди, поспілкувавшись з якими, хочеться бути кращим, ніж вчора, за якими хочеться йти, які можуть стати вірними наставниками і друзями. Це мегапотужна команда професіоналів і початківців у продажахпереконують організатори клубу – тренігова компанія “Лотос-Інвест”.

Якщо Ви відноситеся до цієї групи людей, або хочете стати такими – можете приєднуватися до Клубу “Продавай красиво!” Крім того, передбачена бонусна картка для учасників Клубу.

Перша зустріч відбудеться 26 травня о 19:00. Реєстрація та більш детальна інформація за тел. 0673621131

публікація здійснена в рамках інформаційного партнерства