Рік безкоштовного обслуговування зможуть отримати в подарунок жителі Рівненщини від компанії «Енергодар-Сервіс», встановивши сонячну електростанцію. Акція діє для клієнтів, які придбають сонячні батереї впродовж травня — червня цього року.

У компанії, що для них важливо, аби клієнти отримували якісне обладнення за найкращою ціною. Саме тому «Енергодар-Сервіс» пропонує знижки та вигідні умови встановлення сонячних електростанцій.

Нагадаємо, до кінця травня діє ще одна акція – при купівлі сонячної електростанції у компанії «Енергодар-Сервіс» мешканці зможуть отримати 3% знижки на придбання обладнання.

Щасливчиків, які скористалися вигідними умовами, на Рівненщині вже чимало. Відтак мешканці, які встановили на покрівлях своїх будинків сонячні електростанції, вже відчули переваги цього. Адже за допомогою цього можна не лише заощаджувати на оплаті послуг електроенергії, але й заробляти. Такий дохід може становити від 500 доларів у місяць. А «Енергодар-Сервіс» у цьому допоможе.

Більше інформації про обладнання і сонячні електростанції, а також акції і знижки, можна дізнатися на сайті компанії та за номером телефону 068 360 8297.

на правах реклами