Заїзд на сайкл-тренажерах, де серед двадцяти учасників визначається найвитриваліший, відбудеться у Рівному в останню суботу травня. Цьогоріч «Велодень» проходитиме у не зовсім звичній локації, точніше не в стінах Manhattan Fitness Club, а на площі Драматичного театру.

Зміна місця розташування змагань дасть можливість потрапити на свято всім бажаючим, а також долучитися до заходу не тільки клієнтам клубу, а й зацікавленим рівнянам та гостям міста.

Професіоналів велоспорту, любителів літніх вело-прогулянок і всіх тих, хто хоче довести свою стійкість та витривалість, організатори запрошують покрутити педалі. А на тих, хто завітає на свято, чекатиме розважальна програма, цікаві конкурси та розіграші подарунків від клубу й партнерів. І звичайно ж дійство, на яке варто подивитись.

Найвідважнішим, а саме учасникам заходу, які будуть боротися за 10 000 грн. (річна клубна карта + 5000 грн.), тренери підготували доволі непросте змагання. За призи можуть позмагатися учасники, яким виповнилося 18 років.

Змагання складатиметься із трьох етапів:

1-й – відбірковий тур. Участь візьмуть всі зареєстровані учасники. Після виконання певних вправ, найвитриваліша двадцятка продовжить змагання.

2-й етап – CROSSFIT. Кращі кросфітери міста – команда «CROSSFIT RIVNE» підготували цікаві випробовування, де кращі 10 фіналістів будуть боротися за перемогу у фіналі.

3-й етап. Заключний. У змаганнях буде традиційний заїзд на сайкл-тренажерах, де з-поміж десяти – перемогу здобуде той, хто останній зійде зі сайклу.

Реєстрація учасників відбуватиметься до 25 травня на рецепції Manhattan Fitness Club та за телефонами: 096 920 73 73, 450 999.

Отож, стартує “Велодень” 27 травня о 12:00.

публікація здійснена в рамках інформаційного партнерства