Заявив генерального прокурора Юрія Луценка щодо зняття недоторканості з рівненського нардепа Андрія Лозового нардеп Ігор Мосійчук назвав політичним шантажем. Відтак вимагає негайно оприлюднити та внести до парламента подання на зняття депутатської недоторканості з Андрія Лозового. Адже на його думку, підготувати та внести подання до ВРУ – це дві великі різниці. Про це Мосійчук написав у своєму “Фейсбук”.

Нагадаємо, днями Юрій Луценко заявив, що народного депутата України Aндрія Лoзового мoжуть позбaвити депутaтської недоторкaності. Така ж доля може чекати ще кількох нардепів. Втім однопартійці Андрія Лозового вважають, що це незаконно.

Тим часом Ігор Мосійчук зазначив, що пропонує виключно фахово подивитися на історію з поданням на зняття депутатської недоторканості з народного депутата Андрій Лозовий.

Все почалося з того, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко опублікував на своїй офіційній сторінці повідомлення, що спільними зусиллями ГПУ, САП і НАБУ підготовлені подання на зняття депутатської недоторканості з трьох народних депутатів: Генадія Бобова, Евгений Дейдей і Андрія Лозового. Залишимо поки, що за рамками історії з поданнями на Бобова і Дейдея адже кожне з них заслуговує на окреме дослідження які по своєму потрясатимуть український політикум. Наразі пропоную зосередитися на поданні Андрія Лозового якого зі слів генпрокурора звинувачують в порушенні Статтей 368-2 (Незаконне збагачення) та 212. (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів).

Вчора в ефірі 112 телеканалу шановна Ірина Луценко повідомила країну, що подання на зняття недоторканості з трьох нардепів підготували детективи НАБУ і прокурори САП а її чоловік генпрокурор Юрій Луценко просто виконує свій конституційний обов’язок і вносить подання до ВРУ.

Вже за годину на офіційній сторінці НАБУ з’явилося повідомлення, що НАБУ дійсно перевіряє статки нардепів Лозового і Дейдея але подання на зняття недоторканості на Лозового не готувало і нікому не подавало. Більше того розслідування поки обмежилося одним допитом.

Наголошую, що ст. 368-2 знаходиться виключно в підслідності НАБУ. Отже якщо НАБУ не готувало подання на Лозового то прокурор САП Назар Холодницький чи генпрокурор Юрій Луценко ПЕРЕВИЩИЛИ свої ПОВНОВАЖЕННЯ!!! А це вже кримінальна відповідальність цих осіб!

Враховуючи вище викладене вимагаю від генерального прокурора Юрія Луценка негайно оприлюднити та внести до парламента подання на зняття депутатської недоторканості з народного депутата Андрія Лозового бо ми ж розуміємо, що підготувати та внести подання до ВРУ це дві великі різниці як кажуть в нашій українській Одесі. Піар, шум, політичний тиск і повний юридичний нігілізм!

Пропоную виключно фахово подивитися на історію з поданням на зняття депутатської недоторканості з народного депутата Анд…

Опубліковано Ігором Мосійчуком 20 травня 2017 р.