Дводенний тренінг “Школа продажу”  від відомого київського бізнес-тренера Олега Котанкіна відбудеться у Рівному 27 – 28 травня.

Основні блоки тренінгу:

1) «7 факторів успішних продажів»
2) «Встановлення контакту і орієнтація в клієнті». Практична частина. Обговорення. Застосування техніки для встановлення контакту з клієнтом на свідомому і підсвідомому рівнях.

3) «Виявлення та формування потреби». У клієнта може бути потреба, про яку він навіть сам і не підозрює. Але як же її виявити? Ці та інші питання і техніки будуть обговорені та пройдені на практиці. Створення великого списку питань, виходячи з технік СПИН продажів, з пошуку і формування потреб клієнта.

4) Тренінг «Презентація продукту». 5 ключових складових гарної презентації. Створення презентації для нашого продукту, який зацікавить клієнта на всі 100 %.

5. “Робота з запереченнями”. Заперечувати – право клієнта. Переконати – завдання менеджера. Як нам домогтися в цьому успіху? Робота з запереченнями. Заперечення, які найчастіше чуємо, і відповіді на ці заперечення. Психологія клієнта. Кожен отримає можливість попрацювати з різними типами заперечень і відповісти на них. Ви виберете для себе найзручніші способи відповіді на заперечення, які в подальшому стануть, можливо, найголовнішою частиною вашого скрипту.

6. «Завершення роботи з клієнтам». Способи завершення угоди. Топові помилки на етапі закриття. Найсильніші прийоми мотивації клієнта до покупки або укладення договору.

7. Екзамен з пройденого матеріалу і видача сертифікатів.

До слова, тренер більше 6 років досвіду в активних продажах. У березні 2012 р був визнаний кращим продавцем компанії “Gainsfort-online”. З серпня 2012 р співробітник комерційного відділу компанії “ІНТКОНС”.

За свою кар’єру здійснив понад 70000 дзвінків клієнтам. Провів понад 400 зустрічей. Працював і працює з VIP-клієнтами. Навчив більше 200 менеджерів з продажу. Побудував 5 відділів продажів з нуля. Засновник консалтингового проекту KOTANKIN CONSULTING. Один з керуючих партнерів проекту УПАКОВКА БІЗНЕСУ.

Дата проведення:

27.05 – з 10.00 до 18.00
28.05. – з 10.00 до 18.00

Кількість учасників в групі обмежена, попередня реєстрація обов’язкова. Зробити це можна за номером за телефоном: 067-362-11-31

публікація здійснена в рамках інформаційного партнерства