Тих, хто мріє про сцену, відомість та визнання, а переможці відбіркових турів виступлять на великому концерті разом з відомими артистами українського шоу-бізнесу, шукає оргкомітет фестивалю-конкурсу “Ми талановиті”.

Нагадаємо, минулоріч переможці фестивалю виступали в рамках «Мегаподії» разом з артистами гумор – шоу «Вар’яти», гуртами «The Hardkiss» та «Мозгі». «Ми талановиті» відбувається у рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій».

У фестивалі-конкурсі можуть брати участь виконавці, віком від 10 до 35 років у жанрах академічного, народного та естрадного співу у номінаціях соло та ансамблі (дуети, тріо, квартети і т.д.). Кожен учасник конкурсу виконує 2 твори під акомпанемент або під фонограму (-1), загальною тривалістю не більше 10 хв. Один з творів виконується обов’язково українською мовою.

Участь у фестивалі-конкурсі безкоштовна. ЗАЯВКУ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ – goo.gl/gFO12j  Її потрібно заповнити та надіслати до 30 травня на електронну адресу talants.rivne@gmail.com

А впродовж червня відбуватимуться відбіркові тури. Переможці фестивалю – конкурсу матимуть змогу виступити на одній сцені з зірками шоу-бізнесу – репером Ярмаком, учасниками гуртів “DZIDZIO”, “Mozgi” та “Ляпис-98”.

Д слова, минулого року отримали “Квиток на сцену” та виступили на «Мегаподії»:
бiтбоксер Богдан Стаднюк, діджей EfecKt, вокаліст Віталій Буняк, вокальний колектив – гурт MellRose, танцювальний дует Two Brothers та ансамбль сучасного танцю WHY NOT. А також переможець інтернет-голосування на “Приз глядацьких симпатій”- Аліна Ляшук.

публікація здійснена в рамках інформаційного партнерства