Договори оренди трьох земельних ділянок, площею понад 560 га і вартістю 6,3 млн грн, що розташовані на території Березнівського району, розірвали та повернути їх державі. Відповідне рішення прийняв суд.

Ці договори були укладені між районною державною адміністрацією та одним із товариств у 2014 році. Проте всупереч договірним зобов’язанням орендар тривалий час не сплачував орендну плату за користування землею, що призвело до ненадходження до бюджетів коштів. Крім того, з моменту укладення договорів жодних робіт з обробітку землі, яка надавалась для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орендарем не здійснювалося.

Господарський суд Рівненської області погодився із вищезазначеними доводами органів прокуратури та зобов’язав орендаря повернути районній державній адміністрації земельні ділянки у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому їх було одержано в оренду.

Відповідно до підписаних 10.05.2017 актів приймання-передачі,  земельні ділянки повернуті державі, повідомляють у прокуратурі області.