Три самовільно встановлені кіоски на вулиці Пересопницькій мають знести у Рівному найближчим часом. Відповідне рішення прийняли депутати міськради під час засідання спеціально створеної комісії з питань знесення незаконних споруд.

Відтак, “під роздачу” попадуть кіоски з ремонту фотоапаратів, взуття і торговий, що біля будинку №58 на вулиці Пересопницькій. Власників кіосків про їх демонтаж попередили завчасно. Вони мали можливість прибрати самостійно. Якщо цього не зробили – їх мали демонтувати за рішенням комісії.

Щоправда, наразі по землі, де розміщені кіоски тривають судові розгляди. Тому перш ніж демонтувати кіоски – депутати мають дочекатися рішення суду. Адже підприємець, який орендує землю, подав у суд на власників самовільних кіосків. Отож, щоб не витрачати бюджетні кошти депутати вирішили дочекатися рішення суду.

Члени комісії зазначають, що передбачається, що в місті мають демонтувати й інші самовільно встановлені споруди. Серед них торгові точки, гаражі тощо. Наразі в переліку 42 таких об’єкти. Їх демонтовуватимуть поступово. Втім, список постійно поповнюється, визнають депутати.