Якщо людина не може виконувати свою роботу, то має написати заяву на звільнення і дати можливість працювати іншим – такий ультиматум поставили депутати міськради директору “Санком-Рівне” Миколі Горбачуку. Адже з вихідних місто засипане сміттям і мешканці нарікають, що Рівному вже загрожує сміттєвий колапс.

Керівник підприємства Микола Горбачук проблему визнав. Мовляв, поламалися сміттєвози, він не врахував всю серйозність ситуації і тому Рівне “загрузло” у смітті. Обіцяє, що з 15 червня сміття будуть вивозити краще, бо чекають на новий сміттєвоз. Що ж робити ще більше двох тижнів рівнянам – керівник “Санкому” не уточнює.

До слова, півтора місяці тому Микола Горбачук також запевняв депутатів, що сміття у Рівному вивозитиметься за графіком. Казав, що роботу вдасться наладити за лічені дні.

Нині ж депутати заявляють, що стало ще гірше. Тепер ставлять питання ребром: або підприємство починає нормально працювати і виконувати свої обов’язки, або ж шукатимуть нового виконавця послуг. Адже ситуація із вивезенням сміття у Рівному склалася критично, побоються, що з настанням потеплінь і щурі заведуться, заявляє депутат Роман Стасюк.

Вже з’являються, біткаються мешканці. Так, рівнянин Генадій Крук, який проживає на вулиці Княгині Ольги,3 заявляє, що їх двір вже перетворився на смітник і криси біля контейнерів вже завелися.

У відповідь на це Микола Горбачук відповідає хамством. Не подобається сміттярю і те, що журналісти його фотографують і записують на відео, мовляв, він не модель.

Не моделлю потрібно бути, а сміття вивозити, підкреслюють міські обранці. І питають, що робити до 15 червня. У відповідь на це Горбачук знову обіцяє, що покращення буде, щоправда не уточнює коли та яке.

На це Горбачук каже, що може віддати частину міста на обслуговування “КАТП-1728”, бо сам не справляється. Мова йде про вулиці приватного сектора Рівного, будинки, які обслуговує ЖКП “Покровське” та багатоповерхівки, де ще є сміттєкамери. Щоправда, мовчить, що за попередні послуги комунальному підприємству вони ще не заплатили.

Відтак, депутати-члени комісії із питань міського господарства вирішили, що якщо якість послуг, які має надавати “Санком-Рівне”, не покращиться до 15 червня – розглядатимуть питання про розірвання договору з підприємством та пошуку нового надавача послуг.

А до 15 червня, схоже, рівнянам варто надіятися лише на те, що не всі сміттєвози “Санкому” поламаються і буде чим хоча б якось вивозити сміття.

Нагадаємо, вчора в Рівному відходи збирав лише один сміттєвоз підприємства і за горами непотребу контейнерів біля будинку майже не було видно.