Танці, емоції і жага перемог – все це чекає на рівнян під час Всеукраїнського турніру зі спортивно-бальних танців «Крок до зірок». Відбудеться захід в дитячій юнацький спортивній школі № 4.

З’їдуться на захід більше тисячі танцівників зі всієї України та будуть змагатися із 8 до 22 години.

Впродовж дня на гостей свята чекають яскраві виступи, позитивні емоції і приємні сюрпризи. Так, цьогоріч гостем турніру стане відомий рівненський виконавець, учасник проекту “Голос країни” Микола Бобрик. Також відбудуться неймовірні майстер-класи від зірок спортивно-бальних танців України Григорія Голоднова та Олександри Буракової. Початок виступів о 18 годині.

– Цим заходом ми підсумовуємо річний навчальний процес усіх, хто займається спортивно-бальними танцями. Приємно, що останнім часом Рівне стає своєрідною танцювальною столицею України, адже проводиться чимало хореографічних заходів, фестивалів і конкурсів, – зазначає організатор заходу Віталія Алєесєєва.

Вже другий рік поспіль підтримує турнір і депутат Рівненської міськради Олег Карпяк. Розповідає, що захід із кожним роком набуває все більшої популярності.

– Приємно, що в нас така талановита молодь і що є турніри, які допомогають дітям спробувати свої сили та проявити себе. Тому я із задоволенням долучився до підтримки турніру. Цьогоріч впевнений на рівнян чекає справжнє свято танцю та краси, – додав він.

Справді подивитися буде на що. Адже змагання діляться на кілька етапів. У першому відділені танцюватимуть діти, які навчаються 2 – 3 рік, в другому – дебютанти, наймолодші дітки, які лише почали займатися танцями. І в третьому – четвертому – дорослі танцюристи, які танцюють 4 – 5 і 10 – 15 років відповідно.

А на учасників і переможців свята танців і краси чекають подарунки та відзнаки.