Вирішити питання щодо погашення заборгованості з відшкодування пільг і субсидій у повному обсязі просять керівництво країни рівненські ОСББ. Адже останні відшкодування на рахунки ОСББ надходили за лютий цього року. Тим часом за травень ще взагалі немає нарахувань.

Таку вимогу аргументують тим, що через борг держави перед ОСББ вони не можуть виконувати свої статутні зобов’язання, адже платити за послуги нічим. Останні ж кошти за відшкодування субсидій в Рівне надходили в лютому, та й то їх розподіл залишав бажати кращого.

Відтак, як стало відомо порталу “КРАПКА”, керівник голова ГО “Рада голів ОСББ” Роман Алексіюк підписав звернення до Прем’єр-міністра, голови Верховної Ради України та голови Рівненської ОДА з відповідним проханням.

Нагадаємо, під час засідання сесії міськради 26 травня, питання заборгованості з виплати субсидій вже поставало. Тоді депутат Святослав Євтушенко запропонував вжити необхідні заходи для погашення заборгованості та розприділяти кошти, які надходять із держбюджету не лише між ЖКП, але й ОСББ.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що наступний розподіл коштів зроблять відкритим. Проте на всіх не вистачить, адже з 11 мільйонів гривень, які заборговувала держава, у Рівне надійде лише мільйон.

Щоб вирішити це питання депутати звертатимуться до Кабінету міністрів, Верховної Ради і Прем’єр-міністра України, щоб ті звернули увагу на проблему на відшкодування субсидій ОСББ і розглянули можливість вирішення проблеми. Нині відповідне звернення готується і має розглядатися під час одного з найближчих засідань сесії міськради.