На онлайн-аукціоні “Інтер – дітям” – перегони на спортивному автомобілі, автограф легендарного Марселя Марсо і поради крутого фахівця з гарвардським дипломом

На сайті благодійного онлайн-аукціону deti.inter.ua щотижня нові ексклюзивні лоти. І це чудова можливість зробити унікальний подарунок собі або близькій людині і одночасно взяти участь у важливій благородній справі – порятунку дитячих життів. Адже усі кошти, зібрані на аукціоні, підуть на придбання апарата інтенсивної вентиляції легенів для реанімації Центру дитячої токсикології “ОХМАТДИТ”.

Також можна придбати не тільки полотна маститих художників, сукню зірки серіалу або диск улюбленого виконавця з автографом, а й зустрічі, враження, досвід, знайомство з відомими людьми і безпосередню участь у зйомках та закулісному світі телебачення, театру та шоу-бізнесу.

Тим часом організатори нагадують, що купуючи будь-який вподобаний вами лот, ви допомагаєте зібрати кошти на придбання апарата для порятунку життя маленьких пацієнтів “ОХМАТДИТу”.