Депутати міськради посперечалися і перенесли розгляд питання про делегування представників ід Рівного для роботи в складі госпітальної ради.

Нагадаємо, від обласного центру мають увійти до ради шість представників. Початково пропонувалося, щоб це були кандидатури депутата Галини Кульчинської, голову медичної комісії міськради та начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, начальника міського управління охорони здоров’я Віктора Іськова, юриста управління Інну Хімін, головного лікаря міської дитячої лікарні Миколу Надєйка та головного лікаля центральної міської лікарні Євгена Кучерука. Втім, члени медичної комісії вирішили рекомендувати замінити Кучерука на представника громадськості Юрія Лазаревича.

Проте під час засідання сесії запропонували замінити  Віктора Іськова або Інну Хімін на колишнього начальника міського управління охорони здоров’я Вікторію Покоєвчук. Щоб питання “не завалити” його розгляд відклали до наступного пленарного засідання сесії, яке заплановано на 3 липня. Кого оберуть депутати – читайте на нашому сайті.