Продовжити рух маршрутного таксі 43-44 до с.Великий Олексин просять у Рівному. Петиція щодо цього опублікована на сайті міськради. Наразі її підтримали 33 мешканці.

Автор ініціативи Вадим Вітковський зазначає, що наразі багато жителів Великого Олексина потребують громадського транспорту, який би їздив хоча б до центра Рівного.

– Зараз це нереально зробити без “пересідань” із однієї маршрутки на іншу. У той час, як маршрутне таксі № 43-44 має кінцеву зупинку в Золотієві, що нині є районом міста. Відставнь від цієї зупинки до Великого Олексина всього 2 кілометри. Тому пропоную переглянути маршрут №43-44 і продовживши його до Великого Олексина, – додає він.

Підтримати петицію можна до 10 липня цього року. Для того, щоб можливість реалізації пропозиції розглянули чиновники потрібні підписи 300 рівнян.

Нагадаємо, раніше у схожих випадках міські чиновники запевняли, що не можуть продовжити рейси міських маршрутів за межі міста. А якщо жителі навколишніх сіл цього хочуть, то радили в рамках децентралізації приєднуватися до Рівного.