Вже цієї суботи, 24 червня рівненські одинадцятикласники святкуватимуть свій випускний бал. У скільки обійдуться організаційні приготовання, такі як замовлення закладу, фото та відеозйомки, ведучих свята тощо – читайте далі.

Ресторан замовляють наперед

Підготовка до шкільного випускного у батьків починається із початку навчального року. Кажуть, якщо хочуть святкувати у хорошому закладі – подумати треба наперед, адже є випадки, коли ресторани взагалі замовляють за рік до самого свята.

А вже за кілька місяців до випускного заклад, де можна було б його відсвяткувати знайти складно. Ціни ж у ресторанах Рівного на святкування випускного коливаються від 280 до 500 гривень із людини. Все залежить від типу закладу.

Так, у Рівному економ-варіант можна було знайти за попереднього бронювання за 280 – 350 гривень із людини.

Здебільшого ж, ціни тримаються на межі 400 – 450 гривень за одну особу.

Прикрашення залу

Якщо на випускний захочуть не лише замовити заклад, а й прикрасити його, то за це додатково доведеться заплатити від 600 до 1500 гривень.

У вартість входить прикрасити зал кульками, “одягнути” стільчки за бажання квітами тощо.

Ведучий свята, ді-джей, жива музика

Замовити ведучого свята коштує від 1000 до 3000 гривень за вечір. Якщо ж замовляти ді-джея і ведучого це обійдеться у межах 2000 до 5000 гривень.

Замовлення зіркового гостя обійдеться дорожче.

Фото та відеозйомка

Фото та відеозйомку для випуского у Рівному пропонують від 300 до 600 гривень за годину.

Хоча можна знайти варіанти відеозйомки на вечір у межах 500 – 600 гривень.

Повітряні кульки 

Який же випускний бал без традиційного запуску повітряних кульок. Так, замовлення гелевих кульок обійдеться від 13 до 17 гривень за одну.

Зазвичай, для випускного один клас замовляє в межах 25 – 50 кульок.

Коровай для благословіння випускників

Також традиційно для випускного вечора замовляють коровай, яким благословляють школярів на щасливу дорогу в доросле життя. Залежно від того, яка маса та як прикрашений, обійдеться він у межах 250 – 500 гривень.

Рушник під коровай, якщо брати “вибитий”, коштуватиме в межах 35 – 60 гривень. Якщо вишитий, то за нього доведеться заплатити від 150 до 300 гривень.

Квіти для вчителів

Букет квітів напередодні випускного рівнянам обійдеться від 150 до 500 гривень. Усе залеть від того, які квіти, скільки та як прикрашений букет.

Здебільшого для випускних обирають троянди, лілії, гербери, гладіолуси, хризантеми, дельфініуми, іриси. Також часто поєднують кілька видів квітів в одному букеті.

В середньому на святкування випускного вечора без урахування вартості одягу для випускника, в Рівному доведеться заплатити в межах 3000 – 5000 гривень. Зазвичай, кошти на ці потреби батьки випускників починають здавати з початку начального року частинами.

Вікторія РИЧКО