Фінал Рівненського міського фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія» відбудеться у неділю, 25 червня.

Захід розпочнеться о 17.30 – на стадіоні «Мототрек». Перемогу виборюватимуть учасники, які зайняли перші місця у відбіркових турах.

Нагадаємо, участь у конкурсі беруть виконавці віком від 10 до 35 років, у номінаціях соло та ансамблі. Серед учасників є і ті, хто ніколи не брав участі у подібних конкурсах та виходив на сцену уперше, а також уже відомі рівненській публіці виконавці.

– У фіналі співаки мають проявити себе якнайкраще. Йдеться не лише про вокальні дані, а й про артистизм, вміння тримати контакт з глядачами, – розповідає голова оргкомітету Олександр Страхонюк. – Переможці ж виборюють право виступати на великому концерті «Мегаподія», який відбудеться 9 вересня. Разом з ними на концерті виступатимуть – DZIDZIO”, “Mozgi” та “Ляпис-98”.

Конкурс проходить уже вп’яте. Щороку збільшується кількість учасників відбіркових турів, цьогоріч – це 76 сольних виконавців та 7 колективів, призові місця – здобули 27 учасників, шестеро вокалістів, приміром, – отримали перші місця у відбіркових турах у своїх вікових категоріях, всі інші – другі та треті місця. У фіналі співаки змагаються за «Гран-прі» фестивалю-конкурсу.