Веломандрівка, сільський квест, катання на конях, водяні битви, фаєр-шоу, купальські обряди та майстер-класи. Все це чекає гостей етно-еко-фестивалю «Буща папороть».

Дійство пройде 6-7 липня в селі Буща Здолбунівського району, на Рівненщині. Цьогоріч захід проводитиметься вперше.

У рамках свята для гостей проведуть пішу екскурсію екологічною стежкою «Від Волині до Поділля», а також мандрівку веломаршрутом «Велика пригода в Дермансько-Острозькому національному природному парку».

Любителів спорту чекатиме відкритий турнір з футболу та волейболу. А ще гості зможуть пройти сільський вуличний квест та взяти участь «Водяних битвах».

У програмі фестивалю ще й купальські обрядодії – плетіння віночків, пускання їх на воду, хороводи та запалення вогнища. Творчі аматорські колективи Рівненщини розважатимуть присутніх мистецькою програмою «Купальський вогнецвіт».

Протягом фестивальних днів будуть проводитись спортивно-історичні гутірки, майстер-класи по характерництву (оздоровча практика) та «Травниця» з частуванням чаями. Також пригостять кулішем, ухою та стравами місцевої кухні.

Територія фестивалю включатиме локації: мистецька галявина, галявина для малечі,  дике поле, стовп–сюрприз від національного природного парку «Дермансько-Острозький», етнофотозона та зона барбекю.