Ейфелева вежа, Лувр, невідомий Париж і офіційне представництво раю на землі – Камбоджа. Все це в двох випусках програми «Орел і решка».

У неділю, 9 липня, о 10.00 ведучі шоу «Орел і решка. Рай і пекло» Леся Никитюк та Регіна Тодоренко відправляться на уїк-енд у стародавню Камбоджу. Цю країну можна сміливо назвати «офіційним представництвом раю на Землі». Заможний турист буде кататися на різних видах дорогого транспорту і жити в готелі, в якому любила зупинятися Жаклін Кеннеді. Але найголовніше – побачить величний древнє місто Ангкор. Але і бідний турист в Камбоджі буде жити, як у Будди за пазухою! Він зможе поселитися в готелі на першій лінії, купатися в море весь день, побачить безліч островів, та ще й безкоштовно поїсть. Все це – в райській Камбоджі!

А об 11.00 дивіться новий випуск шоу «Орел і решка. Перезавантаження». Антон Птушкін і Настя Івлеєва проведуть уїк-енд в столиці Франції – Парижі. Місто, яке не потребує реклами, – його називають містом-казкою, містом-мрією кожної дівчини. Але на цей раз ведучі «Перезавантаження» відкинуть весь цей пафос та подивляться на Париж, як ніби нічого про нього не чули і приїхали сюди вперше. Якщо трохи прогулятися вулицями французької столиці, то можна побачити зовсім інше місто, яке не покажуть в романтичних фільмах.

Але, звичайно ж, Антон і Настя не могли залишити без уваги головні визначні пам’ятки Парижу – Ейфелеву вежу, Лувр, кабаре «Лідо» і навіть кладовище Пер Лашез, де прийнято загадувати бажання і де поховані такі знаменитості, як Мольєр, Оноре де Бальзак, Шопен і Едіт Піаф.

Крім того, ведучі відвідають арт-галерею з дивною назвою «У Робера, вільний електрон», де живуть, створюють і виставляють свої роботи 30 сучасних художників. А також багатий турист вирушить на шопінг по найдорожчим магазинах з персональним шопером і повечеряє в одному з найвишуканіших ресторанів в компанії справжнього ресторанного критика.

В продовження французької теми в неділю, 9 липня, о 12.00 в рамках лінійки «Життя по-французьки» «Інтер» покаже комедію «Зразкові сім’ї» (оригінальна назва – Belles familles). У головній ролі – Матьє Амальрік.

Прагнучи відстояти інтереси сім’ї, успішний бізнесмен Жером Варен починає діяти як шибайголова. Він перериває ділову поїздку і відправляється в родовий маєток, що стало причиною судового позову. Тут, зустрічаючись з друзями дитинства, герой опиняється в полоні немислимих інтриг, в центрі яких – жінка. У неї він закохується без оглядки …