16 вулиць Рівного та низка прибудинкових територій 11 липня затопило під час зливи.

Рівняни жартують, що для чого їхати на море, якщо поплавати можна й у рідному місті. Щоправда, водіям, авто яких застрягли вище колес у водії і власникам приватних будинків було не до сміху. Багатьом, “викарапкатися” із дощової води допомогали рятувальники.

Чиновники розводять руками, мовляв, за вечір випала чи не місячна норма опадів, тому Рівне й підтопило. А рівняни нагадують, що така ситуація повторюється вже не вперше і в черговий раз сигналізує, що в місті таки варто вирішувати проблему зі зливовою каналізацією. Адже є кілька вулиць, які через цю причину плавають постійно.

Як виглядає карта затопленого Рівного показав депутат міськради Назарій Поліщук. Карту зробив за даними, які рівняни публікували в соцмережах.

На ній опинилося 16 вулиць міста, в тому числі й з дорогами та кілька приватних адрес.

Серед підтоплених вулиці В.Чорновола, 16 Липня, Відінська, Біла, Дворецька, Костромська, Київська, Млинівська, Проспект Миру, Уласа Самчука, Вербова, Княгині Ольги, Макарова, Огієнка, Соборна, Князя Острозького. Від сильних підтоплень “пронесло” лише мікрорайони Боярка та частину Північного.

Постраждали й приватні садиби на вулицях Вербовій, Промисловій та Огієнка. А також подвір’я біля багатоповерхівок на вулицях С.Бандери, 28, Відінська, 21 і Гагаріна, 69. Про інші випадки підтоплень наразі невідомо.

Відтак, депутати планують готувати проект рішення щодо життя заходів по конкретних територіях з попередження подальших підтоплень.