Змагання зі стендової стрільби на«Кубок Сокола» відбудуться на Рівненщині. Проходитимуть вони 29 липня у рамках Першого Українського Мисливського форуму. Взяти участь у змаганнях зможуть усі охочі.

– Подія такого масштабу як Форум відбувається вперше на Рівненщині. Тому бути учасником у першому змаганні на «Кубок Сокола» – це стати частиною історії, -розповідає керівник рекреаційного відділу МСК «Сокіл» Наталія Рачинська.

Змагання відбуватимуться у чотирьох категоріях – загальна, жінки, юніори та ветерани. Таким чином суперники матимуть рівні шанси на перемогу в своїй групі. Охочим позмагатися за першість з компак-спортингу (саме так називається дисципліна) треба буде завчасно зареєструватися в зоні стендової стрільби та сплатити реєстраційний внесок – 200 гривень.

Найвправніші та найвлучніші стрільці отримають не тільки моральне задоволення від перемоги, але й цінні подарунки.

До слова, будь-хто зможе випробувати себе на влучність не тільки на змаганнях, але й протягом форуму, який розпочинається о 10 годині. Крім того, відвідати подію буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи.