Набір у патрульну поліцію триває на Рівненщині. Так, представники рівненського управління патрульної поліції відвідують райони області з роз’яснювальною роботою.

Днями, рівненські копи побували у Вараші. Вони розповіли про вимоги до кандидатів, які хочуть працювати в патрульній поліції та як проходить конкурсний відбір.

– Відбір майбутніх патрульних поліцейських буде проводитися у Рівному. Конкурс складатиметься з 6-ти етапів, – зазначила інспектор зі зв’язків з громадськістю Іванна Бояківська. – Перший етап із подачі заявки на сайті патрульної поліції заповнити анкету, перелік документів і визначитись з датою їх подачі. Безпосередньо в управлінні створена робоча група, яка займатиметься прийомом документів. На другому етапі кандидатів чекає тестування, мінімальний прохідний бал – 25, третій етап – медичне обстеження, четвертий – перевірка фізичної підготовки, п’ятий – психологічне тестування і вже тоді заключний етап – співбесіда. Кращі з охочих після навчання і складання присяги стануть патрульними поліцейськими.

Наразі у Вараші четверо безробітних виявили бажання працювати у патрульній поліції.