“Відпочивай, але про безпеку дбай” – під таким гаслом рівненські рятувальники провели акцію для дітей у літньому таборі.

Так, 21 липня у рамках акції „Супер безпечні канікули” до закладу оздоровлення та відпочинку „Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс „Країна мрій” завітали співробітники ГУ ДСНС України у Рівненській області та НМЦ ЦЗ та БЖД області. Цей захід проводився з метою набуття підростаючим поколінням навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій та залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності.

Цікавим було спілкування із іноземними колегами, що прибули до табору зі Сполучених штатів Америки, і також підтвердили необхідність проведення таких практичних навчальних заходів.

Під час акції рятівники детально розповіли дітям про те, як запобігти надзвичайним подіям і трагедіям під час літнього відпочинку, зокрема правила пожежної безпеки, поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами, заходи безпеки на воді, продемонстрували роботу пожежно-рятувальної техніки та обладнання. Всі бажаючі мали можливість посидіти за кермом пожежних автомобілів, роздивитись зблизька рятувальне обладнання та устаткування спецавтомобілів.

Наприкінці заходу дітям було роздано пам’ятки і брошури з корисною інформацією про дії у різних життєвих ситуаціях, зокрема, щодо безпеки спілкування в мережі Інтернет, поведінки поблизу ліній електропередач, запобігання харчових отруєнь, правил безпеки при їзді на велосипеді, поведінки у громадському транспорті, таке інше.

Рівненські рятувальники і надалі проводитимуть подібні заходи для дітей, повідомляють у ГУ ДСНС України в області.