Мешканці вулиці Вінницька у Рівному нарікають, що в них вже тиждень не вивозять сміття. Біткаються, що з таким обслуговуванням “Санком” і наше місто перетворить на Львів.

Як розповів рівнянин Олександр, вулиця Вінницька знаходиться у приватному секторі.

– За графіком “Санком-Рівне” мало б вивозити в нас сміття двічі на тиждень – по обіді щовівторка та щосуботи. Люди так і виставляють пакети з відходами біля своїх будинків над дорогою. Щоправда, замість того, аби їх вивезли – відходи вже кілька днів розтягують собаки, а навколо стоїть страшенний сморід. Востаннє сміття біля наших будинків забирали зранку минулого вівторка. Чимало мешканців, щоб воно весь день не смерділо, виставили пакети в обід. У суботу також винесли сміття, щоправда, за ним вже ніхто не приїхав. Відтак, пакети порозтягували собаки, а навколо стоїть страшенний сморід. І це в 30-градусну спеку. Чи приїдуть по відходи за графіком завтра – залишається лише здогадуватися, – додає мешканець вулиці Вінницька.

Нагадаємо, рівняни вже впродовж кількох місяців нарікають на погану роботу “Санкому”. А ще місяць тому міський голова Рівного обіцяв дати недобросовісному підприємству “копня під зад”. Тим часом керівник “Санкому” Микола Горбачук розводив руками, мовляв, ламається техніка, але щось придумаємо, виправимося і сміття вивозитиметься за графіком. Такі обіцянки рівняни чують ще від Великодня. Натомість замість їх виконання – бачать “сміттєві натюрморти” під вікнами своїх будинків.