На Рівненщині триває щорічна спартакіада в установах соціального захисту «Рух заради здоров’я».

Її черговий етап відбувся у Гощанському районі, а місцем проведення став Тучинський геріатричний пансіонат.

Місцеві підопічні вже багато років поспіль залучаються до спортивно-масових заходів, які для них організовують працівники обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» разом з відділенням НОК України в Рівненській області. Щорічно організатори формують програму естафет і конкурсів враховуючи вікові та фізичні особливості учасників.

– Цього разу до програми змагань увійшли індивідуальні естафети. Під час них змагалися в конкурсах з елементами фітболу, хокею, футболу, баскетболу та інших видів спорту. Оскільки більшість з підопічних перебувають в закладі вже не перший рік, тому частина завдань вже була добре їм знайома. Але з року в рік програма конкурсів дещо вдосконалюється. Нинішній її етап доповнив новий конкурс «Переправа». Саме він виявився найбільш динамічним і цікавим для всіх, – розповів директор центру Микола Петренчук.

По завершенню змагань відбулося  урочисте нагородження учасників, котрі не залежно від здобутого місця отримали відзнаки від організаторів. Зовсім скоро всім їм доведеться об’єднатися в команду, і представляти свою установу на фінальному етапі спартакіади, який наприкінці літа збере разом найсильніші колективи з багатьох підвідомчих установ департаменту соцзахисту ОДА.