Знімати показники лічильників води в квартирах рівнян відтепер контролери “Рівнеоблводоканалу” можуть швидше та якісніше. Адже робиться це у кілька кліків за допомогою смартфона та спеціально встановленого на ньому додатку “Мобільний контролер” від компанії “El-roi”. Це спрощує життя як контролерам, так і споживачам, бо тепер не потрібно по кілька разів уточнювати дані. А сама програма, яка успішно працює в Рівному вже більше півроку, в Україні аналогів не має.

Розробили її спеціально для рівненського підприємства інженери компанії інноваційних технологій “El-roi”.

Як розповів директор ТОВ”El-roi” Андрій Петренко, нині вже можна впевнено стверджувати, що програмне забезпечення, яке встановлено на смартфорни працівників “Рівнеоблвожоканалу”, дозволяє не лише покращити роботу контролерів, але й якість послуг, які отримують споживачі.

– До нас звернулося керівництво “водоканалу”, щоб ми допомогли оптимізувати їх роботу, зокрема процес повірки лічильників. Інженерний склад “El-roi” запропонував вирішити це питання, розробивши спеціальний додаток для смартфону “Мобільний контролер”. Зробили його за максимально короткий термін, аби рівняни могли отримувати якісніші послуги в зручнішій формі. Результат виправдав наші очікування, адже програма успішно працює у Рівному вже більше півроку. Різницю відчули й споживачі, – зазначає Андрій Петренко.

Так, наразі всі контролери “Рівнеоблводоканалу” оснащені смартфоном, на якому вже встановлений спеціальний додаток. Вони зберігають дані, які автоматично передаються в систему підприємства і люди отримують рахунки на оплату послуг уже з точними показниками лічильників.

Тим часом, за словами споживачів, тепер їм не потрібно по кілька разів телефонувати чи приходити на підприємство, щоб уточнити дані. Залишається лише оплатити рахунок, де зазначена вірна інформація щодо показників лічильників.

Радіють такому нововведенню і на комунальному підприємстві, адже мобільний додаток дозволив збільшити ефективність роботи контролерів. І якщо до запровадження нововведення один працівник “Рівнеоблводоканалу” знімав за місяць показники близько двохсот лічильників, наразі ця цифра сягає півтисячі. Справа в тому, що раніше контролери знімали показники, передавали їх в абонентську службу, а вже потім вносили в базу. Тепер це відбувається практично відразу.

Окрім того, керівництво підприємства має можливість контролювати якість і сумлінність роботи своїх працівників, оскільки смартфони обладнані GPS-трекерами. Це дозволяє отримати інформацію, де знаходиться контролер і яку кількість помешкань вже встиг відвідати.

У свою чергу в компанії “El-roi” зазначають, що завжди готові допомогти рівнянам зробити життя комфортнішим за допомогою інноваційних систем.

А більше інформації про послуги компанії можна дізнатися на сайті el-roi.com.ua

Також отримати консультацію можна за номером телефону: (067) 364-66-46 та, написавши на електронну адресу: icm@el-roi.com.ua

А ще вас чекають за адресою: м.Рівне, вул.Щаслива, 14.

на правах реклами