Забезпечити сполучення громадського транспорту між вулицею Вербовою і ЗОШ №26, що на вулиці Павлюченка,24 в Рівному. Підтримати петицію можна на сайті міськради до 19 серпня.

Як зазначає автор петиції Оксана Кундеус, наразі в Рівному проблемно доїхати з вулиці Вербової до вулиці Павлюченка, де знаходиться ЗОШ №26.

– Зважаючи на те, що чимало учнів, які проживають на вулиці Вербовій, навчаються у зазначеній школі, постає гостра необхідність забезпечення відповідного транспортного сполучення, принаймні у ранковий час, – каже рівнянка.

А також додає, що зараз до вулиці Павлюченка з вул. Вербової без пересадок можна доїхати лише дуобусом.

– Проте інтервал руху в тролейбуса №11 майже 2 години. Тому дітям нереально ним доїхати до школи, адже навчання розпочинається о 8 годині 30 хвилин, у той час, як дуобус їде з вул. Вербової у напрямку вул. Павлюченка о 7 годині ранку та майже в 9 годині. Тому батьки школярів, які проживають на вулиці Вербовій, просять міських чиновників розглянути можливість забезпечення відповідного транспортного сполучення, – каже Оксана Кундеус.

Як варіант вирішення проблеми доїзду дітей до школи, пропонують коригувати маршрут маршрутного таксі №53 у ранковий час із заїздом на вулицю Павлюченка зі сторони вул. Вербової. Або ж додати ще один транспортний засіб за маршрутом тролейбуса №11, щоб зменшити інтервал руху таким чином, аби діти могли доїхати ним на навчання.

Нагадаємо, для того, щоб можливість втілення ініціативи розглянули міські чиновники, необхідно, щоб петицію підтримали 300 рівнян.