Мешканці вулиць Поповича та Дворецької у Рівному нарікають, що в них біля будинків смердять, розтягнуті собаками пакети зі сміттям. Кажуть, що таку картину в приватному секторі міста можна спостерігати часто, а все тому, що підприємство “Санком” не вивозить відходи за графіком.

Як розповідає рівнянка Тетяна, яка проживає на вулиці Поповича, мешканці приватного сектору виставляють пакети зі сміттям за тим графіком, за яким його мають вивозити. У них це обід п’ятниці. Щоправда, ані вчора, ні сьогодні працівники “Санкому” в них сміття не забрали. Нарікає, що така ситуація трапляється вже не вперше і не лише на їх вулиці, а по всьому приватному секторі міста.

– Зараз сміття з пакетів розтягнули собаки і сморід стоїть на всю вулицю, а поруч бігають діти, гуляють мами з колясками, це жах. Додзвонитися ж на підприємство неможливо – телефон або зайнятий, або ж не відповідає. Чи заберуть сміття біля нас сьогодні – залишається лише здогадуватися. Ми вже думаємо до епідеміологів, в управління захисту прав споживачів та інші інстанції звертатися, щоб вплинути на недобросовісне підприємство, адже за послуги ми платимо, – обурюється жінка.

Нагадаємо, рівняни вже впродовж кількох місяців нарікають на погану роботу “Санкому”.