Екс-презедент Грузії та колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі плланує повернутися в Україну через КПП “Краківець”, де може відбутися його затримання: Грузія направила Україні вже третій запит про видачу свого колишнього президента. Зустрічати політика на кордон поїхало й чимало рівнян.

Фото того, що відбувається на кордоні сьогоні вони публікують у “Фейсбуці”.

Активіст Павло Ульяновський

Дубенчани, представники Руху нових сил вже на місці )

Опубліковано Павлом Ульяновським-Гріннен 10 вересня 2017 р.

Юрист Ярослав Коноплястий

Всі чекають Саакашвілі)

Опубліковано Yaroslav Konoplastyy 10 вересня 2017 р.

У свою чергу, за Саакашвіллі, подорожує з українським паспортом, хоча президент Петро Порошенко у липні позбавив його громадянства України, пише “Українська правда“.

Наразі третій президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі виїхав з Жешува в напрямку Перемишля.

ФОТО – ОЛЕКСІЙ БРАТУЩАК

Тим часом, пропускний пункт “Краківець” на кордоні з Польщею огородили колючим дротом, але в ДПСУ заявили, що колючий дріт на КПП з’явився не через приїзд Саакашвілі. Також у Держприкордонслужбі заявили, що 10 вересня робота журналістів у пункті пропуску “Краківець”, куди може прибути Міхеїл Саакашвілі, буде обмежена, але поруч облаштують місце для комунікації.

Передбачається, що у Жешуві Саакашвілі дасть прес-конференцію, однак його плани змінилися, і брифінгу не буде. Там в одному з кафе він провів зустріч з Юлією Тимошенко та євродепутатом Яцеком Саріуш-Вольським.

У коментарі журналістам Саакашвілі заявив, що “плану Б” в нього немає на випадок, якщо його не впустять до України, а кордон він планує перетинати разом з сином. При цьому говорив Саакашвілі українською мовою.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 10 вересня 2017 р.