Наркодилеру з Рівненщини загрожує 10 років позбавлення волі.

Так, за процесуального керівництва Дубенської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування і скеровано до суду обвинувальний акт у  кримінальному провадженні щодо незаконної торгівлі наркотиками.

– Перед судом відповідатиме 41-річний житель м.Дубно, який звинувачується у вчиненні низки кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин, – повідомив виконувач обов’язків керівника Дубенської  місцевої прокуратури Олег Стецюк. –  На підставі зібраних доказів встановлено, що чоловік незаконно вирощував на своїй земельній ділянці поблизу будинку снотворний мак, з якого  виготовляв, зберігав та збував охочим наркотичні речовини.

Дубенчанина затримали правоохоронці одразу після проведення оперативної закупки ацетильованого опію, який останній виготовив із макової соломи.  На території його господарства вилучено майже 1 тисячу рослин снотворного маку,  макову солому, а також 26 г прекурсорів. Наразі обвинувачений перебуває у слідчому ізоляторі м. Рівне.

За вчинення даних злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі від 7 до 10 років з конфіскацією усього майна.