Благодійне дитяче свято моди, краси та позитиву “UBF FASHION DAY kids show” відбулося у Рівному. Так, на подіум, аби допомогти зібрати кошти на придбання обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України, вийшли двадцять троє маленьких рівнян. Найменшій моделі було всього 10 місяців.

Організатором свята були дизайнер Марина Козаченко і Благодійний фонд “Ukrainian Creative Children”.

Долучилися до підготовки заходу й рівненський інформаційний портал “Крапка” та команда ARTmodels®.

Юні моделі демонстрували одяг від українських дизанерів і магазинів дитячого одягу.

А гості, окрім того, що мали можливість спостерігали модні покази від провідних українських дизайнерів і магазинів дитячого одягу, ще насолоджувалися виступами танцювального колектива “Флеш” і “Флеш-кідс”, солістки МПК “Текстильник” Анни Римчук і східними танцями від юних танцівниць.

Тим часом казковості та особливої атмосфери заходу надали виступи фокусника Максима Павловського та аквагрим від Марії Горуни.

Спеціальним гостем вечора був найпопулярніший рівненський співак, фіналіст проекту “Голос країни” та улюбленець публіки в різних містах України Микола Бобрик”.

Ведучим вечора буде найпопулярніший МС Західної України, україномовний діджей і просто талановита людина Micik Gonibez.

А найяскравіші моменти заходу фіксував відомий і талановитий рівненський фотограф Дмитро Шпак.

Завершилося свято дитячою дискотекою, подарунками для учасників і святковим тортом.

І хоча такий захід у Рівному відбувався вперше, зважаючи на кількість людей, які до нього долучилися і підтримали, організатори хочуть зробити такі благодійні вечори традиційними в місті.

фото: Дмитро Шпак