День Ангела – особливе свято, адже цей день присвячений нашим ангелам-охоронцям. Так, чи не щодня у церковному календарі вшановують тих чи інших святих. Кого рівнянам вітати з днем ангела 7 жовтня – читайте далі.

Цього дня свої іменини святкують Владислав, Антон, Давид, Дмитро та Марк.

Значення імені Владислав трактується як «володар слави», «володіє славою». Хлопчик із цим ім’ям має тягу до вогню. У відповідності зі значенням імені, Владислав володіє твердим характером, силою волі і стійкість.

Ім’я Антон українське, православне, католицьке, грецьке.  Ім’я Антон має різні версії походження. За першою версією, ім’я Антон — це видозмінена українська форма грецького імені Антоній. Ім’я Антон означає «вступає в бій», «протистоїть», «той, що змагається в силі» і є епітетом богу Діонісу.

За другою версією, ім’я Антон має значення «квітка», «колір» — в перекладі з грецького «anthos». Жіночі імена Антоніна і Антонида є похідними від чоловічого імені Антоній або ж Антон, означають «дочка Антонія».

Серед християн особливо шанується преподобний Антоній Великий, засновник відлюдницького чернецтва, який у католиків вважається покровителем ченців, могильників і домашніх тварин.

Ім’я Давид означає «улюблений», «улюбленець». Давид – досить запальний, емоційний чоловік, він, тим не менш, швидко відходить, довго не таїть образу. У нього, як правило, багато друзів, які завжди можуть розраховувати на його підтримку. Хоча нерідко з-за них Давид потрапляє в неприємні ситуації.

Дмитро перекладається із грецької мови як “відноситься до Деметрі”. Антична міфологія говорить про Деметрі – це богиня родючої землі і покровителька хліборобів. Дмитро товариський, комунікабельний, вміє підходити до людей. Цінується товаришами по службі, заохочується начальством. Просуваються службовими сходами з легкістю, не зациклюється на невдачах, відрізняється винахідливістю.

Марк егоцентричний, і цю рису можна легко розрізнити в ранньому дитинстві. У дорослому житті вона буде успішно маскуватися чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю і готовністю до самопожертви.